To nejlepší od nás pro vás - RISCOVER | Finanční poradenství od profesionálů.

riscover_logo
Přejít na obsah
"Klíčové dovednosti, které nás dělají úspěšnými"
Naše firma RISCOVER má více než 20 let zkušeností v oboru. Jsme rozkročeni na třech důležitých nohách, které nám umožňují poskytovat kompletní služby v oblasti pojištění, úvěrů a financí. Naše práce je plná soustředění na výsledek a naším cílem je vždy splnit očekávání klienta.
Snažíme se zájemcům vysvětlit vše podstatné  a komunikovat o specifických bodech jeho zájmu, abychom dokázali co nejlépe vyhovět jeho potřebám.

Škody nejsou problém

Naše společnost pomáhá s nároky z pojistných smluv. Pokud jste utrpěli škodu a nevíte, jak dál, my Vám rádi pomůžeme. Pomůžeme s nahlášením škody, administrativou a pohlídáme termíny. Navíc Vám zkontrolujeme, zda byla částka pojistného plnění správně vyplacena. A to vše zcela zdarma jako služba našim zákazníkům. Kontaktujte nás a my se postaráme.
Odbornost na 1. místě

Naše firma dbá na to, aby naši zaměstnanci byli neustále vzděláváni a certifikováni v oblasti distribuce pojištění, zprostředkování investic a spotřebitelských úvěrů nejen na bydlení. Každý rok absolvují následné vzdělávání a jsou registrováni na stránkách ČNB. Pravidelně se také účastníme kurzů, školení a jiných vzdělávacích aktivit, abychom byli vždy na vrcholu svého oboru a mohli poskytovat našim klientům ty nejlepší služby.
Kvalita produktu je rozhodující

Poskytujeme kvalitní řešení dle potřeb a možností trhu, a to za co nejlepší cenu. Naším cílem je poskytovat nadstandardní řešení, které vám bude vyhovovat. Analyzujeme podmínky produktů jednotlivých pojišťoven, bank a strategií investičních společností a připravujeme nabídky, které vás jistě zaujmou. Snažíme se poskytnout nejlepší možnou službu a nabídnout vám to nejlepší.
Když to nejvíce potřebujete, pomůžeme!
Jsme tým a jsme připraveni reagovat na vaše potřeby obratem. Využíváme digitální technologie, jako jsou srovnávače a sjednávače, a především vlastní rozum a dlouholetou zkušenost. Naším cílem je poskytovat nejlepší služby.  Komunikujeme s vámi všemi dostupnými prostředky. Jsme tu pro vás a těšíme se na vaši zpětnou vazbu.
Copyright (C) RISCOVER s.r.o.
O společnosti

Vítejte u společnosti RISCOVER - vašeho spolehlivého partnera v oblasti finančního poradenství. S více než 20-ti letou zkušeností jsme si vybudovali pověst poradenské společnosti, která se soustředí na poskytování vysoké úrovně profesionálních služeb.
A co můžeme udělat pro vás?
Daniel Bechný, jednatel
Návrat na obsah