Cestovní pojištění - Financial Counselling & Risk Management

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Cestovní pojištění

Bez ohledu, zda cestujete jen občas anebo průběžně celý rok, je kvalitní cestovní pojištění základem pro jistotu na cestách.

V Evropské unii a v některých dalších zemích sice platí Evropský zdravotní průkaz, ale má své omezení. Kryje léčebné výlohy, vše ostatní je však na vrub klienta. Jet do Alp pouze s Evropským průkazem je tak riziko. Vyplatí se proto připlatit si za komplexní cestovní pojištění, kde máte navíc pojištění úrazu, odpovědnosti za škodu a zavazadel. Velmi důležité pak mohou být asistenční služby.

Spolehnout se na první produkt, který vám v pojišťovně nabídnou, se nemusí vyplatit. Je zde příliš otázek a příliš výluk v pojistných podmínkách. Sporty? Území? Věk? Těhotenství? Již nějaké nemoci nebo příznaky? Cestujete autem nebo nízkonákladovou leteckou linkou? Můžete se potápět? Jak hluboko? Můžete jet na koni anebo na horském kole sjezd na čas v rámci turistické atrakce?

Analyzovali jsme všemožné a připravili pro vás nabídku na kvalitní cestovní pojištění. Je cenově příznivá a především kvalitní a komplexní. Vice o něm na našich mikrostránkách


kde si jej může sjednat online během 3 minut a zaplatit platební kartou. Pro společnosti máme připravené řešení v podobě rámcové smlovy s dalšími vylepšeními.

Šťastnou cestu!
Cestovní pojištění

KONTAKTUJTE NÁS
   +420 777623499
  info(at)riscover.cz
(C) Copyright 2019 RISCOVER s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky