Pojištění zdraví a životní pojištění - Financial Counselling & Risk Management

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Pojištění zdraví a životní pojištění

Pojištění zdraví

KONTAKTUJTE NÁS
   +420 777623499
  info(at)riscover.cz
Když jste sami, myslíte především na sebe, a tak to má být. V závisloti na tom, jak moc jste v životě aktivní, volíte pojištění pro případ trvalých následků úrazu, denní odškodné v případě nemoci neb úrazu nebo obého dohromady. Taky přemýšlíte, jakým způsobem při tom spořit, aby se příliš nesnížil váš životní standard.

Hodnoty se změní, jakmile vytvoříte vlastní rodinu. Úvahy se posunou směrem k ní. Zajištění jejího životního standardu patří k životu. Na řadu přicházejí hypotéky pro pořízení domova a hlavně pocit, že je vše, jak má být. To se může změnit mrknutím oka. Když vypadne příjem hlavního živitele rodiny, a může to být i navždy, je ouvej.

V dnešní době jsou životní pojištění velmi flexibilní. Existuje celá řada připojištění a možností rozšíření krytí. Pojišťovny se předhánějí v tom, kdo bude pro klienta atraktivnější. Alespoň v reklamě a v barvách.

Na druhé straně, zejména s překotným rozvojem adrenalinových sportů a fatálních úrazů s nimi spojených, přibývá ve smlouvách výluk. Statistika je neoblomná, i pokud se týká stařecké demence a nemocí, spojených s psychikou člověka.

Když si nejste jisti, přijďte k nám. Poradíme vám a doporučíme pro vás to nejlepší. Děláme to a máme v tom zkušenosti.
(C) Copyright 2019 RISCOVER s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky