Pojištění majetku a odpovědnosti za škody - Financial Counselling & Risk Management

Přejít na obsah

Hlavní nabídka:

Pojištění majetku a odpovědnosti za škody

Při svém podnikání si nejméně ze všeho přejete, aby vás něco nemile překvapilo a zcela narušilo vaše plány. Ochrana vašich aktiv, tedy majetku společnosti nebo organizace, je založena na předvídání, co a jak může být pro vaše výrobní prostředky zničující a jak často může taková okolnost nastat.

Živelní pojištění majetku je založeno na případném odškodnění, pokud bude věc zničena nebo poškozena všemi myslitelnými živelními úkazy. V závislosti na velikosti pojišťovaného majetku, jeho umístění a provozované činnosti je stanovováno pojistné, limity plnění a spoluúčast. Podmínky pojištění jsou smluvní a my vám rádi pomůžeme získat představu o tom, co potřebujete, jak tyto parametry nastavit a kde získat nejvýhodnější podmínky pojištění - cenové a svým rozsahem krytí.

Odpovědnost za škody je u každé organizace dána zákony a legislativními normami dané země, podle které se vaše odpovědnost řídí. Zejména fakt, že výše možné škody je velmi často nepředvídatelná stejně jako vaše možné zavinění, je velmi důležité nastavit správně limity plnění a "projít" výluky v pojistných podmínkách. Jak získám to, co potřebuji? Jak budu mít jistotu, že mám to nejlepší a hlavně za přiměřené peníze? My to umíme. Kontaktujte nás a ostatní nechte na nás.
Továrna v plamenech

KONTAKTUJTE NÁS
   +420 777623499
  info(at)riscover.cz
(C) Copyright 2019 RISCOVER s.r.o.
Návrat na obsah | Návrat do hlavní nabídky